Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Krohg, Christian (1852-1925)
Gammel mann

Olje på lerret, oppklebet på plate
36x47
Signert nede t.h.: C. Krohg

Vurdering
NOK 35 000

Tilslag NOK 22 000