Kihle, Harald(1905-1997)
Presteskyss 1977
Litografi, lysmål
39x48
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle lito -77
Nummerert nede t.v.: 70/150. Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 10 000