Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Kihle, Harald (1905-1997)
Presteskyss 1977

Litografi, lysmål
39x48
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle lito -77

Nummerert nede t.v.: 70/150. Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 10 000