Johnsen, Johannes(1890-1965)
Skutebilde
Olje på plate
42x63
Signert nede t.h.: Johs. Johnsen
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 1 500
Olje på plate
42x63
Vurdering
NOK 3 000