Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Johnsen, Johannes (1890-1965)
Skutebilde

Olje på plate
42x63
Signert nede t.h.: Johs. Johnsen

Vurdering
NOK 3 000