Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Johansen, Otto Emil (1886-1934)
Kystlandskap 1930

Olje på mahogniplate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Otto Johansen 30

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1935 kat.nr. 77. Kunstnernes Hus, Oslo 1950 kat.nr. 58.

Vurdering