Johansen, Otto Emil(1886-1934)
Kystlandskap 1930
Olje på mahogniplate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Otto Johansen 30
Kunstnernes Hus, Oslo 1935 kat.nr. 77. Kunstnernes Hus, Oslo 1950 kat.nr. 58.
Vurdering
Tilslag NOK 2 800