Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Kystlandskap
Olje på lerret
50x55
Signert nede t.h.: Sigurd Eriksen
Vurdering
NOK 4 000
Tilslag NOK 3 000
Olje på lerret
50x55
Vurdering
NOK 4 000