Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Eriksen, Sigurd (1884-1976)
Fra Eidsvolds plass 1932

Olje på lerret
63x51
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1932

Vurdering

Tilslag NOK 17 500