Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Fra Eidsvolds plass 1932
Olje på lerret
63x51
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1932
Vurdering
Tilslag NOK 17 500
Olje på lerret
63x51
Vurdering