Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Fra Soon 1942
Olje på plate
50x60
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1942
Påtegnet med tittel på plakett.
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 2 000
Olje på plate
50x60
Vurdering
NOK 3 000