Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Fra Jotunheimen

Olje på plate
27x42
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 15 000