Wentzel, Gustav(1859-1927)
Fra Jotunheimen
Olje på plate
27x42
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 15 000
Olje på plate
27x42
Vurdering
NOK 15 000