Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Wentzel, Gustav (1859-1927)
I januar

Olje på lerret
45x60
Signert nede t.h.: G. Wentzel.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Tilslag NOK 12 500