Wentzel, Gustav(1859-1927)
I januar
Olje på lerret
45x60
Signert nede t.h.: G. Wentzel.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Tilslag NOK 12 500
Olje på lerret
45x60
Vurdering