Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Weiglin, Egil (1917-1997)
Landskap med hus

Olje på lerret
50x61
Signert nede t.v.: Weiglin

Vurdering
NOK 8 000