Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Holbø, Kristen (1869-1953)
Fjellgård 1945

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 45.

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 12 500