Holbø, Halvdan(1907-1995)
Haust i Sjodalen 1984
Olje på plate
42x46
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Holbø 1984
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av rammen.
Vurdering
NOK 2 000
Tilslag NOK 2 800