Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Holbø, Halvdan (1907-1995)
Haust i Sjodalen 1984

Olje på plate
42x46
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Holbø 1984

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av rammen.

Vurdering
NOK 2 000