Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Seilbåt og måke i midnattsol

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Vurdering

Tilslag NOK 17 500