Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Sandberg, Einar (1876-1947)
Snemasser Liveien 1931

Olje på lerret, oppklebet på plate
46x57
Signert og datert nede t.h.: Einar Sandberg -31.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 10 000