Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Scarpa, Gino (1924-)
Frøya

Olje på lerret
100x80
Signert nede t.h.: Scarpa

Påtegnet med tittel nede t.v. Malt 1995.

Vurdering

Tilslag NOK 18 500