Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Lystad, Elsa(1899-1970)
Oppstilling med krukke og epler

Olje på lerret
35x40
Signert nede t.v.: Elsa Lystad

Vurdering
NOK 5 000