Lystad, Elsa(1899-1970)
Oppstilling med krukke og epler
Olje på lerret
35x40
Signert nede t.v.: Elsa Lystad
Vurdering
NOK 5 000
Olje på lerret
35x40
Vurdering
NOK 5 000