Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Mack, Sverre (1887-1974)
Sommeraften fra Fredrikstad 1927

Olje på lerret
34x55
Signert nede t.v.: Sverre Mack. Datert nede t.h.: 1927

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet. Motivet er sett fra Cicignonøya mot det gamle kornlageret i Gamlebyen.

Vurdering