Auksjon lørdag 10. desember 2022 kl 15:00
Albrecht Schmidt (1908-09)

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 460x350 mm, Motivet: 375x262 mm
Signert og påtegnet med blyant av kunstneren nede t.h.: Vennligst fra E Munch

Albrecht Elvinus Schmidt (1870-1945), dansk maler og skuespiller.

Woll 312 B

Proveniens:

Gave fra kunstneren til Albrecht Schmidt. Dennes familie.

Vurdering

Auksjonert lørdag 10. desember 2022 kl 15:00