Auksjon lørdag 10. desember 2022 kl 15:00
Albrecht Schmidt

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 460x350 mm Motivet: 375x262 mm
Signert og påtegnet med blyant av kunstneren nede t.h.: Vennligst fra E Munch

1908-09
Woll 312 B.

Proveniens:

Gitt i gave fra kunstneren til selgers forfar.

Vurdering

Auksjonert lørdag 10. desember 2022 kl 15:00