Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Eckersberg, Johan Fredrik (1822-1870)
Fra Madeira 1864

Olje på papir, oppklebet på lerret
63x95
Signert og datert nede t.v.: JF Eckerberg. 1864

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000