Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Eckersberg, Johan Fredrik (1822-1870)
Romsdalshorn i Rauma 1870

Olje på lerret
71x107
Signert og datert nede t.v.: JF. Eckersberg 1870.

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000