Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Romsdalshorn i Rauma 1870

Olje på lerret
71x107
Signert og datert nede t.v.: JF. Eckersberg 1870.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 180 000