Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Fra Venezia

Olje på lerret
65x81,5
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 375 000