Messagier, Jean(1920-)
Théâtre d été
Olje på lerret
27x46
Signert nede t.h.: Messagier
Fransk maler. Påtegnet med tittel, datert 1966 og signert på baksiden, på blindrammen. Signert på baksiden av lerretet.
Vurdering