Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Messagier, Jean (1920-)
Théâtre d été

Olje på lerret
27x46
Signert nede t.h.: Messagier

Fransk maler. Påtegnet med tittel, datert 1966 og signert på baksiden, på blindrammen. Signert på baksiden av lerretet.

Vurdering