Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Sparre, Victor(1919-2008)
Livet 1992

Olje på lerret
116x200
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -92

Påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen. Signert og datert samme sted: Victor Sparre -1993

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 64 000