Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Fra Wold-Thornes hage, Holmsbu 1951

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Storstein -51

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 700–900EUR 700–900

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000