Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Storstein, Aage (1900-1983)
Fra Wold-Thornes hage, Holmsbu 1951

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Storstein -51

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000 USD 700–900 EUR 700–900

Tilslag NOK 5 000