Kavli, Arne(1878-1970)
I hagen
Olje på lerret
68x78
Signert nede t.h.: A -Kavli
Vurdering
NOK 30 000USD 3 000EUR 2 900
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 46 000
Olje på lerret
68x78
Signert nede t.h.: A -Kavli
Vurdering
NOK 30 000USD 3 000EUR 2 900