Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
I hagen

Olje på lerret
68x78
Signert nede t.h.: A -Kavli

Vurdering
NOK 30 000USD 3 000EUR 2 900

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 46 000