Calmeyer, Jacob Mathias(1802-1883)
Landskap med figurer ved fossefall 1834
Olje på lerret
38x52
Signert og datert nede t.h.: J. M. Calmeyer 1834.
Påtegnet på baksiden av lerretet: Jacob Mathias Calmeyer Norsk landskabsmaler
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00