Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Calmeyer, Jacob Mathias (1802-1883)
Landskap med figurer ved fossefall 1834

Olje på lerret
38x52
Signert og datert nede t.h.: J. M. Calmeyer 1834.

Påtegnet på baksiden av lerretet: Jacob Mathias Calmeyer Norsk landskabsmaler

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 600–800 EUR 600–800