Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Baade, Knud (1808-1879)
Robåt i kystlandskap

Olje på papp, oppklebet på plate
23x36
Signert og datert nede t.h.: K Baade 1844

PROVENIENS:

Proprietær (Godseier) Formann, Lysekloster, Bergen.

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 000–4 000 EUR 2 900–3 800