Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Baade, Knud(1808-1879)
Robåt i kystlandskap

Olje på papp, oppklebet på plate
23x36
Signert og datert nede t.h.: K Baade 1844

Proveniens:

Proprietær (Godseier) Formann, Lysekloster, Bergen.

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 000–4 000EUR 2 900–3 800

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00