Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Dahl, Johan Christian(1788-1857)
Landskapsstudie 1838

Olje på papir oppklebet på plate
21x36,5
Signert og datert nede t.v.: d. 8. septbr 1838. JDahl.

Stemplet på baksiden av platen: S. Dahl nachlass

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 500–2 000EUR 1 400–1 900

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000