Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Winge, Sigurd (1909-1970)
Frise II 1955

Radering
Arket: 39x119,5 Motivet: 30x108,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Vinge -55

Påtegnet nede t.v.: tirée par l'artiste

Trykket på to ark.

Askeland, Galleri KB nr. 40.

Uinnrammet.

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–6 000 USD 500–600 EUR 500–600