Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Müller, Morten(1828-1911)
Kyr ved vanningsstedet 1853

Olje på lerret
47,5x63
Signert og datert nede t.v.: Morten Müller. 1853.

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 500–2 000EUR 1 400–1 900

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000