Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Askevold, Anders (1834-1900)
Fra Dale i Sundfjord 1866

Olje på papp oppklebet på plate
42x64,5
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: Dale 16de Juni 1866. A. Askevold.

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 000–6 000 EUR 3 800–5 700

Tilslag NOK 35 000