Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fra Dale i Sundfjord 1866

Olje på papp oppklebet på plate
42x64,5
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: Dale 16de Juni 1866. A. Askevold.

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 000–6 000EUR 3 800–5 700

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 35 000