Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Friluftsauksjon
Forrige
150
Neste
Eikaas, Ludvig
(1920-2010)
Have
Olje på plate
40x61
Signert nede t.v.: Eikaas
Vurdering
Tilslag NOK 4 500