Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Disen, Andreas (1845-1923)
Landskap 1902

Olje på lerret
29x43
Signert og datert nede t.h.: A Disen. 02.

Vurdering
NOK 2 000