Disen, Andreas(1845-1923)
Landskap 1902
Olje på lerret
29x43
Signert og datert nede t.h.: A Disen. 02.
Vurdering
NOK 2 000
Tilslag NOK 1 800
Olje på lerret
29x43
Vurdering
NOK 2 000