Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Thaulow, Frits (1847-1906)
Kveld, Filtvet

Olje på lerret
47x55
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Påtegnet med annen tittel på baksiden, på blindrammen: Fjordlandskab

UTSTILT:

"Minneutstillingen Frits Thaulow", Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 90.

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 000–6 000 EUR 3 800–5 700