Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Kveld, Filtvet

Olje på lerret
47x55
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Påtegnet med annen tittel på baksiden, på blindrammen: Fjordlandskab

"Minneutstillingen Frits Thaulow", Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 90.

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 000–6 000EUR 3 800–5 700

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00