Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Bolling, Svein(1948-)
En som seiler ut

Olje på lerret
79x99
Signert nede t.h.: Bolling

Kunstnerforbundet, Oslo 1983 kat.nr.19.

Vurdering