Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Bolling, Svein (1948-)
En som seiler ut

Olje på lerret
79x99
Signert nede t.h.: Bolling

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1983 kat.nr.19.

Vurdering