Bolling, Svein(1948-)
En som seiler ut
Olje på lerret
79x99
Signert nede t.h.: Bolling
Kunstnerforbundet, Oslo 1983 kat.nr.19.
Vurdering
Olje på lerret
79x99
Signert nede t.h.: Bolling
Vurdering