Dahl, Hans(1849-1937)
Pike med rive i fjordlandskap
Olje på lerret oppklebet på plate
20x29
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 000EUR 800–1 000
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 10 500
20x29
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.
Vurdering