Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Dahl, Hans (1849-1937)
Blomstereng 1912

Olje på plate
30x20
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Hans-Dahl. Hjelle. 12 Juni 1912.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Også påtegnet med annen tittel samme sted: "Dragende skyer".

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 800–1 000 EUR 800–1 000

Tilslag NOK 9 000