Opdahl, Ørnulf(1944-)
Ferry landing at night 2020
Olje på lerret
60x60
Signert og datert på baksiden av lerretet: Ørnulf Opdahl 2020
Påtegnet med tittel samme sted
Vurdering
NOK 60 000–70 000USD 5 500–6 400EUR 5 100–5 900
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000