Koren Bjertnæs, Sverre(1976-)
Solnedgang
Olje på lerret
60x80 og 60x80
Begge signert nede t.h.: SB
2 stk.
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 5 500–7 300EUR 5 100–6 800
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
60x80 og 60x80
Begge signert nede t.h.: SB
2 stk.
Vurdering