Thaulow, Frits(1847-1906)
Måneskinn i Beaulieu
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.v.: Frits Thaulow
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Moonlight in Beaulieu"
Galerie Georges Petit, Paris "Frits Thaulow" 5-31 Januar 1917
Vurdering
NOK 200 000–300 000USD 18 200–27 400EUR 17 000–25 500
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00