Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Fiskere i robåt 1898
Olje på lerret
46x80
Signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs. 1898.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 600–5 500EUR 3 400–5 100
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
46x80
Vurdering