Storstein, Aage(1900-1983)
Ekspedisjonsbåten 1950
Olje på lerret
70x99
Signert nede t.h.: Storstein.
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.
Kunstnernes Hus, Oslo 23. sept - 29. okt. 1950, kat.nr. 162
Vurdering
NOK 180 000–200 000USD 16 400–18 200EUR 15 300–17 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00