Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap med fjordabåt

Olje på lerret
139x208
Signert nede t.v.: A Normann

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 200 000

Tilslag NOK 380 000