Ukjent, kunstner
Landskap med hus
Olje på lerret
74x67
Usignert
Angivelig Axel Revold
Vurdering
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
74x67
Usignert
Angivelig Axel Revold
Vurdering