Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Friluftsauksjon
Forrige
267
Neste
Ukjent, kunstner
Oppstilling med blomster i glassvase
Olje på lerret
49x32
Usignert.
Vurdering
NOK 1 500
Tilslag NOK 1 400