Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Ukjent, kunstner
Tinnfoss i Telemark 1878

Olje på blikk
38x31
Signert og datert nede t.h.: WB (?) 1878

Påtegnet på baksiden på rammen: Frich Tinfossen i Thelemarken. Samt noe utydelig: Grøth av Anekr Iver 1878.

Vurdering
NOK 2 000