Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Mohr, Hugo Lous(1889-1970)
Knauser og løvtrær 1935

Olje på lerret, oppklebet på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: HLM -35

Signert og datert på baksiden.

Vurdering
NOK 2 500

Tilslag NOK 1 200