Mohr, Hugo Lous(1889-1970)
Knauser og løvtrær 1935
Olje på lerret, oppklebet på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: HLM -35
Signert og datert på baksiden.
Vurdering
NOK 2 500
Tilslag NOK 1 200
38x46
Vurdering
NOK 2 500