Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Munthe, Lagertha (1888-1984)
Haveparti med fuglenek

Olje på lerret, oppklebet på plate
44x34
Signert nede t.h.: L. Munthe.

Vurdering