Midelfart, Willi(1904-1975)
Fra Dale Flatdal i Telemark med sukkertopfjellene
Olje på plate
31x41
Signert nede t.v.: W. Midelfart
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 2 200