Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Ukjent, kunstner
Seilskute og dampskib ved havn

Olje på lerret
80x113
Signert nede t.v.: A. Nordahl

Vurdering